in

Італійський “ватник” попросив Путіна ввести війська

Ще одна жертва путінської пропаганди дорвалась до клавіатури, цього разу – в Італії

Risultati immagini per nino spirlì

Італійський письменник та блогер Ніно Спірлі попросив Путіна “ввести війська в Італію”.

Блог з таким заголовком він опублікував на сайті італійського видання “ilgiornale.it”.

Судячи з тексту, журналіст слабо собі уявляє порядки в Росії, але є вдячним споживачем російської пропаганди. 

“Так, зроби нам цю послугу, дорогий президент Путін, направ в Італію парочку десятків тисяч казаків, і ми станемо твоїми! Лише ти у нас залишаєшся єдиним, справжнім, що заслуговує на довіру, цілеспрямованим рятівником в протистоянні з цієї огидною антиіталійською Європою”, – написав блогер.

Про чеченських бойовиків, корупцію, беззаконня і інші символи сучасної Росії, він, очевидно теж не чув.

“Якщо ти викроїш п’ять хвилин часу, направ до нас флот якихось підводних човнів або ескадрилью збройних винищувачів, колону вантажівок … Тобі вирішувати. Тобі, на щастя, вистачає досвіду і винахідливості. А я, хай вибачить мені бог, забувши про вантаж, що обтяжує моє серце через те, що я звертаюся за допомогою до (колишнього) комуніста, вважаю, що взагалі краще вже ти, ніж все це сміття, який нас оточує!”, – додав блогер.

“Зроби нам маленький подарунок, Володимир Володимирович. Тому що вітер у нас змінився. Італійський народ пробуджується і починає роздавати перші стусани під зад брехунам, що розсілись в крісла влади. І якщо на горизонті засвітиться твоя зірка, вона дасть такий заряд оптимізму моєму народові … Подумай про це”, – наївно звертається італієць до “найчеснішого” правителя світу.

Як повідомляв “Знай.ua”, популярний порносайт PornHub опублікував заборонений фільм “Він вам не Дімон”, який висвітлює корупційну діяльність прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медведєва.Всього за кілька годин картина викликала бурю емоцій у користувачів мережі.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський адвокат Віталія Марківа закликає небайдужих надати свідчення у справі

Їхали українці, а повернулися іноземці