in

ІТАЛІЯ СВЯТКУЄ 8 БЕРЕЗНЯ МАСОВИМИ СТРАЙКАМИ

Найбільші італійські профспілки оголосили про проведення у четвер загальнонаціонального страйку, приуроченій до Міжнародного жіночого дня.

“І в цьому році профспілкове об’єднання Usb відповіло на заклик “ні однією менше”, оголосивши про загальний страйк на 24 години 8 березня, тому що боротьба з будь-якою дискримінацією і будь-якої форми насильства над жінками це значна частина спільної боротьби нашого профспілки”, — йдеться в його заяві.

Risultati immagini per 8 marzo sciopero

Участники международной акции за ликвидацию насилия в отношении женщин. © РИА Новини / Олексій ВитвицкийГости французької кінопремії “Сезар” виступлять проти насильства над женщинамиВ сфері залізничних перевезень страйк буде проходити з півночі четверга до 9 годин вечора. Національна компанія Trenitalia запевнила, що високошвидкісні поїзди Frecce будуть слідувати за розкладом, в той час як графік руху інших поїздів може постраждати. Гарантовано рух експреса Leonardо, що з’єднує столичний аеропорт Фьюмічіно з вокзалом Терміні. Для регіональних поїздів передбачено два тимчасових вікна (з 6.00 до 9.00 і з 18.00 до 21.00) заради пересування пасажирів, що прямують і повертаються з роботи.

Залізнична компанія Italo гарантує, що в четвер з вокзалів вирушать 35 поїздів з 70. Їх перелік публікується на сайті компанії.

Risultati immagini per 8 marzo sciopero

У сфері авіаперевезень страйк триватиме з 13 до 17 дня. Найбільший авіаперевізник країни Alitalia попередив пасажирів, що в четвер їх можуть очікувати “деякі зміни в розкладі рейсів. Компанія змушена скасувати низку рейсів, як національних, так і міжнародних”. Їх список також опублікований.

У зв’язку зі страйком Alitalia ввела в дію надзвичайний план, який дозволить повторно зарезервувати квитки на перших доступних літаках для мандрівників, чиї рейси виявляться скасовані. Три чверті пасажирів, за запевненням компанії, зможуть продовжити шлях в цей же день.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Італія піде із ЄС? Чим це загрожує українським мігрантам.

7 УКРАЇНЦІВ ПОТРАПИЛИ ДО СПИСКУ МІЛЬЯРДЕРІВ FORBES 2018 РОКУ