in

Італію сколихнув уже четвертий потужний землетрус

Після потужного землетрусу, що у минулі вихідні зруйнував кілька міст і сіл Італії, у центральній частині країни стався найсильніший підземний поштовх.

Це вже четвертий землетрус за тиждень. Він відбувся у гірському районі неподалік того місця, яке вразив недільний руйнівний землетрус, і відчувався у містах Перуджі й Анконі та навіть деяких частинах Рима. Останній поштовх мав магнітуду 4,8, повідомляє ВВС.

“Все, що стоїть, – руйнується, а те, що не руйнується – стає небезпечним”, – заявив Мауро Фалькуччі, мер містечка Кастельсантанджело-суль-Нера, що зазнало значних руйнувань у минулі вихідні.

За словами мера Мауро Фалькуччі, майже усе населення міста змушене буде залишити його.

Від недільного землетрусу магнітудою у 6,6 до останнього потужного поштовху у регіоні загалом відбулось понад 1100 дрібніших підземних поштовхів. Мер Фалькуччі назвав це “карою божою”.

Внаслідок недільного землетрусу, який стався біля міста Норчія в центральній Італії, – найпотужнішого в країні із 1980 року – понад 30 тисяч людей залишилися без даху над головою. Жодна людина не загинула, проте 20 зазнали поранень.

У серпні цього року землетрус, що стався на південь від Віссо, забрав життя майже 300 людей.

Як повідомляв сайт Знай.ua, сейсмологи попередили, що центральну частину Італії трястиме ще протягом наступних кількох тижнів.

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Папа Римський виступив проти гендерної рівності

Італійський художник висміяв культуру селфі