in

Конфлікт між Сальвіні і Де Маіо загострюється

Міністр внутрішніх справ Італії та лідер “Ліги” Маттео Сальвіні, закликавши до побудови установок для спалювання сміття у області Кампанія, спровокував “напруженість в уряді”.

 

Про це заявив другий віце-прем’єр-міністр уряду, лідер руху “5 зірок” Луїджі Ді Майо, пише ANSA.

“Мені шкода, що Сальвіні вирішив втрутитися в цю суперечку і створити напруженість в уряді”, – сказав Ді Майо, який також є міністром праці та промисловості.

“Мені шкода про цей скандал зі сміттєспалювальними установками, оскільки він ґрунтується на питанні, яке не повинно підніматися, оскільки воно відсутнє в урядовому контракті”, – зазначив він.

“У нас є міністр охорони навколишнього середовища, який відкрив “землю пожеж” та знає Кампанію, тому ми довіряємо йому”, – додав Ді Майо.

Конфлікт між коаліційними партнерами “Лігою” і “5 зірками” загострився 16 листопада після того, як Сальвіні виступив за встановлення  сміттєспалювальних установок для побутового сміття в кожній провінції в південному регіоні Кампанія. Незаконне спалювання відходів є великою проблемою в Кампанії.

У “5 зірок” відкинули ідею Сальвіні, а Ді Майо заявив, що побутове сміття не має нічого спільного з нелегальним спалюванням, оскільки ця проблема здебільшого стосується промислових відходів.

“Відсоток сміття, зібраний окремо для переробки, майже на 20 пунктів нижчий в Кампанії, ніж в інших регіонах Італії”, – сказав Сальвіні.

У “5 зірок” кажуть, що регіону потрібні заводи для компостування, для переробки механічних відходів, а не використання сміттєспалювальних установок.

Ді Майо минулого тижня заявив про можливість розпаду коаліції.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Надзвичайний прийом: у Неаполі протестуючі спробували прорватися до Сальвіні

Італія хоче внести зміни у ідентифікаційних картках для дітей