in

Державні гроші Італії йдуть на вітер

Нераціональне використання державних грошей, призвело до значного росту вартості будівництва об’єктів національної важливості.

 

Такими є результати оцінки Legambiente, італійської асоціації захисту навколишнього середовища після десяти років після входження в дію так званого закону «Legge Obiettivo». Цей закон запланував реалізацію ряду фундаментальних об’єктів інфраструктури, зокрема доріг і залізниць, які повинні були підняти Італію до рівня інших європейських країн. Legambiente повідомляє, що з 2008-го року і досьогодні, список таких об’єктів збільшився з ста сорока шести до триста сорока восьми. А заплановані видатки збільшилися на сто дев’яносто відсотків, і складають майже триста п’ятьдесят мільярдів євро.

 

Залишаються нереалізованими вісімдесят відсотків запланованих робіт. Зокрема існує лише на папері міст через Мессінську протоку, що повинен об’єднати Сицилію та решту Італії. У розпалі будівництво автомагістралі Салерно – Реджо Калабрія, яка у літній період відпусток заповнюються безперервними корками.

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чому молодь втікає з України?

Терміни розгляду запитів про прийом на роботу за декретом флуссі скоротяться