in

Італія побудує найбільший туристичний «Порт Згоди»

До 2014 р. недалеко від Риму, в гирлі р.Тібр, влада Італії побудують найбільший в Середземномор’ї туристичний порт.

Відокремлювати столицю Італії від «Порту Згоди» – грандіозного портового комплексу – буде всього 35 кілометрів. «Porto della Concordia» займе 104 га і зможе приймати 1445 яхт одночасно.

У величезний комплекс увійдуть чотири основні верфі, суднобудівна верф на 80 місць, 20 місць для ремонту яхт і катерів, два яхт-клубу, готель, спа-центр, центр конгресів і стоянка на 3400 машин. Крім того, буде відновлений древній маяк і посаджено близько 80 тисяч кв. м зелених насаджень.

Усі споруди порту будуть будуватися за допомогою технологій з низьким впливом на навколишнє середовище, за допомогою оновлюваних матеріалів та систем обладнання з економією енергетики. Від міжнародного аеропорту Фьюмічіно до «Porto della Concordia» буде всього 10 км, до найближчого залізничного терміналу – 4 км.

Місце для «Порту Згоди» обрано історичне. Саме в гирлі Тібру в 42 році н.е. був побудований новий порт Риму, який замінив стару гавань Остії в яку великим кораблям було складно пройти через замуленого русла річки. У 113 р. порт з імперським розмахом перебудували при Траяна.

Новий проект ще більш грандіозний: «Порт Згоди» стане не тільки самим великим і екологічно чистим туристичним портом Середземномор’я, а й підкреслить особливе значення дружніх відносин Росії та Італії.

 

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Втрачені мільйони

Італійський бренд випустив рекламу про світ голих людей