in

Лідера проросійської партії Італії затримали через мітинг на Красній площі Москви

Політик протестував проти референдуму в Італії.

Главу італійської «Ліги Півночі» заарештували на Красній площі Москви після того, як він розгорнув плакат «Я голосую «Ні» на референдумі 4 грудня», який майорів у нього в руках разом із футболкою «Мілана» — його улюбленої футбольної команди, повідомляє «Росбалт».
Risultati immagini per SALVINI MOSCA
Ймовірно, Сальвіні забув, що знаходиться не в Мілані, і не знав, що російські закони фактично забороняють експонувати політичні банери без попереднього дозволу, отриманого у влади.

Поліція відпустила Сальвіні після пояснень одного з членів делегації «Ліги», підприємця Бруно Джанкотті, який працює в Росії.

Лідер «Ліги» зустрічався незадовго до інциденту з деякими депутатами Державної Думи, а потім відразу ж попрямував на Красну площу, щоб зняти фотографії протесту і викласти їх в соцмережі.

4 грудня в Італії відбудеться референдум про внесення поправок до Конституції, запропонованих Прем’єр-міністром Маттео Ренці. Вони припускають зниження ролі сенату і регіональних парламентів. Противники реформи вважають, що попровкі просто приведуть до концентрації влади в руках Прем’єра.

Risultati immagini per SALVINI MOSCA

За словами глави італійського уряду, якщо громадяни не підтримають його пропозиції, він піде у відставку. При цьому, відповідно до соцопитувань, більшість італійців виступають проти змін Основного закону.

Варто додати, що Маттео Сальвіні кілька разів відвідував окупований Крим, а також звернувся до італійських парламентаріїв із закликом вступати в асоціацію друзів Путіна і засудив введення санкцій проти Росії.

______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійська Верона відмовилася ріднитися з Ялтою

”Гніздо горлиці”: фільм про заробітчанку в Італії зібрав аншлаг у Львові. Рецензія