in

Лікування онкологічних захворювань має бути доступним для всіх – Папа Римський

Лікування пухлин і профілактика онкологічних захворювань мають бути доступними всім людям незалежно від комерційних інтересів

З таким закликом Папа Франциск звернувся до представників Італійської ліги боротьби проти пухлин. Приймаючи їх на аудієнції у Ватикані, Папа підкреслив, як важливо бути поруч з хворими, і закликав суспільство бути більш інклюзивним для онкологічних хворих, повідомляє Радіо Ватикану.

Фото: ru.radiovaticana.буде

Папа зазначив, що передусім потрібно сприяти менталітету попередження онкологічних захворювань. Папа схвалив також діяльність численних волонтерів, які йдуть назустріч потребам хворих та їх сімей, і застеріг від переслідування економічної вигоди в питаннях здоров’я:

«Ми дуже потребуємо поширення культури життя, яка складається з вчинків і підходів: справжньої народної, серйозної культури, доступної всім і не заснованої на комерційних інтересах. В особливості сім’ї потребують профілактики. Цей шлях повинен цінувати досвід тих, хто пережив, разом зі своїми рідними, важкий період онкологічного захворювання», – сказав він. Допомога хворим і їх сім’ям, сказав Папа, є важливим свідченням церковної громади, яке здійснюється «у смиренній безмовності».

Папа назвав околицею становище людини, яка опиняється на узбіччі життя тому, що хвороба порушує звичайні темпи, і це в значній мірі відноситься до онкологічних захворювань. «Нарешті, дозволю собі зазначити: оскільки здоров’я є первинним і основоположним благом для кожної людини, бажано, щоб профілактика онкологічних захворювань охоплювала всіх завдяки співробітництву між державними і приватними структурами медобслуговування і завдяки починанням громадянського суспільства та благодійних організацій.

Таким чином ваш специфічний внесок у цій сфері допоможе стати нашому суспільству більш інклюзивним», – підкреслив Папа.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

У Римі завершується будівництво великого храму мормонів

Як українцям отримати італійську пенсію. Довідка Посольства