in

Міністр Альфано відвідав Донбас. Італія дає €2 мільйони гуманітарної допомоги

Італія виділить 2 млн євро гуманітарної допомоги для населення України, яке постраждало внаслідок конфлікту на Донбасі.

Про це 31 січня повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ Італії. 

Risultati immagini per alfano ucraina

“Перебування міністра А.Альфано в Україні дало йому можливість оголосити про виділення пакету гуманітарної допомоги для населення, яке постраждало внаслідок гуманітарної кризи на сході України, на загальну суму 2 млн євро”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, 500 тис. євро надійдуть Всесвітній продовольчій програмі (WFP) для доставки продуктів харчування і предметів першої необхідності, 500 тис. євро отримає ЮНІСЕФ на фінансування освітніх програм з мінної безпеки, і 1 млн євро буде виділено Міжнародному комітету Червоного Хреста для забезпечення потреб у галузі охорони здоров’я.

Згідно з повідомленням на сайті італійського зовнішньополітичного відомства після прибуття до Маріуполя Альфано повторив, що українська криза є пріоритетом італійського головування в ОБСЄ, а під час зустрічі на Донбасі з головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрулом Апаканом висловив йому повну підтримку Італії та заявив, що робота місії в зоні підвищеної небезпеки має важливе значення для реалізації Мінських угод та запобігання небезпечній ескалації конфлікту.

У МЗС Італії також повідомили, що у другій половині дня 31 січня Альфано відбуде до Москви, де вранці 1 лютого зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Введення податку на закордонні посилки відклали на рік

Глава МЗС Італії назвав ситуацію на Донбасі “надто трупною“