in

Міністр Сальвіні під шквалом критики після атаки на темношкіру спортсменку

Італійські опозиційні політики звинуватили ультраправого міністра внутрішніх справ Маттео Сальвіні у створенні атмосфери ненависті в Італії після низки расистських атак, які співпали з його антиміграційними діями.

 

Про це пише Reuters.

В останньому нападі, ймовірно, мотивованому расизмом, була поранена темношкіра італійська спортсменка Дейзі Осакуе. Невідомі нападники їхали повз неї на вулиці недалеко від північного міста Турина і кинули яйце їй в обличчя.

Результат пошуку зображень за запитом "deisy osacue"

“Я не хочу розігрувати карту сексизму або расизму, але люди повинні мати можливість виходити без того, щоб хтось нападав на них нізвідки”, – сказала Осакуе, надівши пов’язку на око.

“Вони всього лише боягузи”, – додала вона.

Лікарі сказали, що Осакуе, чиї батьки приїхали з Нігерії, повинна вчасно відновитися, щоб прийняти участь в чемпіонаті Європи з легкої атлетики в наступному місяці в Берліні, де вона повинна представляти Італію в метанні диска.

Місцева поліція поставила питання про те, чи стала вона жертвою расистського нападу, заявивши, що в цьому районі мали місце аналогічні напади, спрямовані проти білих місцевих жителів. Проте опозиційні політики відкинули ці побоювання, і напад домінував в місцевих засобах масової інформації.

“Напади на людей різного кольору шкіри зараз надзвичайна ситуація. Тепер це очевидно, ніхто не може заперечувати цього, особливо якщо вони сидять в уряді”, – написав колишній лівоцентристський прем’єр Маттео Ренці в Twitter.

Результат пошуку зображень за запитом "deisy osacue"

Сальвіні, голова “Ліги”, почав репресії проти незаконної імміграції з моменту вступу в коаліційний уряд в минулому місяці. Йдеться про закриття італійських портів для рятувальних шлюпок і заклики до чиновників застосовувати більш жорсткі правила щодо прохань про надання притулку.

“Існує надзвичайна ситуація расизму в Італії? Не будьте дурні”, – сказав Сальвіні у своїй заяві у відповідь на шум щодо Осакуе.

З початку червня щонайменше вісім мігрантів з різних африканських країн були застрелені з пневматичних гвинтівок в ході можливих расистських нападів.

“Я не хочу соромитися своєї країни”, – написав у понеділок в Twitter колишній лівоцентристський прем’єр-міністр Паоло Джентілоні.

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Трамп підтримав політику Італії щодо мігрантів

В Італії арештували шість осіб за вербування найманців на Донбас