in

«Ми переможемо»: у Чернівцях італійський співак презентував пісню, яку він присвятив Україні

У Чернівцях італійський виконавець Альфонсо Олівер презентував композицію “Vinceremo” (Ми переможемо), яку присвятив Україні та розповів про свої враження від перебування в цій країні.

Risultati immagini per ALFONSO OLIVER

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, про це він повідомив на прес-конференції.

Ідея пісні зародилася ще в Італії, та закінчив її Альфонсо в Україні. Та він наголошує на тому, що нічого спільного з війною вона не має.

“Основна ідея пісні полягає в тому, щоб перемогти себе, свої внутрішні якісь переживання та протиріччя. Я не мав на меті зачіпати воєнну тему. Йдеться передовсім про внутрішні проблеми”, – пояснює італієць.

Також він розповів про те, що перед тим, як приїхав до України знав про неї лише те, що тут війна і гарні дівчата. Але після прибуття був зачарований нею. Щоб приїхати сюди йому запропонував один хлопець з України. І він погодився, адже вірить в Бога і долю. 

Risultati immagini per ALFONSO OLIVER

“Я вірю в Бога і долю. Тому те, що мені запропонували поїхати до України я вважаю знак. Я в Україні вже рік. Побував з концертами у багатьох містах України. Зокрема найбільшу частину концертів я організував у Львові. А також в Полтаві, Одесі, Луцьку, Тернополі та Чернівцях. Україна прекрасна. Вона мене надихає. Звичайно, після Італії”, – посміхаючись говорить він.

Також Альфонсо повідомив, що бере участь у конкурсі “Червона рута”. А також про те, що хоче популяризувати українську пісню в Італії. Оскільки на італійському радіо та телебаченні звучать пісні англійські, іспанські, але пісні українські, молдовські, польські пісні на радіо та телебаченні не звучать.

Immagine correlata

“Я хочу донести українську пісню до італійського слухача. Адже в Італії існує маленька проблема з виходом української, польської, молдавської пісні на телебаченні та радіо. І це неправильно”, – додає співак.

На запитання, чи залишиться Альфонсо в Україні після конкурсу, або ж якщо все ж виграє, він відповів, що у будь-якому випадку залишається.

Переглянути відео можна тут

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Руслан Лазарев: італійський кравець високої моди з Луцька

У провінції Мілану поліція виявила напівголого українця з розбитою головою