in

На заклик Папи, італійці пожертвували понад мільйон євро для потребуючих в Україні

Під час збірки грошей для України, оголошеної Папою Франциском 24 квітня цього року, в італійських дієцезіях загалом було зібрано 1.230.000,00 євро.

 

Про це повідомив сайт “Папа для України“, посилаючись на Національний Відділ комуніцації Конференції Єпископів Італії, підкресливши, що “зібрані кошти, вже передані до Державного Секретаріяту (пер. Ватикану), виражають близькість та солідарність нашої Церкви з тією драматичною ситуацією, про яку багато разів говорив сам Понтифік”.

На Донбасі, східному регіоні країни, за два роки від початку війни, нараховують як мінімум 9.000 жертв, з яких 2.500 вбитих становлять цивільні особи, і 21.000 людей, що отримали поранення. На даний момент найбільша проблема — це пастка, в якій опинились тисячі людей, що знаходяться безпосередньо на території конфлікту. Це здебільшого діти і літні люди, які практично позбавленні можливості виїхати з цієї зони.

3 квітня цього року, оголошуючи збір пожертв на користь України, Папа Франциск сказав: “Я думаю про трагедію тих, які страждають від наслідків ненависті в Україні. Тих, котрі залишились на території враженої військовими діями, що призвели до тисяч загиблих. Я думаю й про тих, хто був змушений залишити свою землю через важку ситуацію, яка триватиме, а таких людей вже більше мільйону. Найбільше страждають в цьому конфлікті діти й старі. Я постійно думаю про всіх цих людей, молюсь за них, і я відчув потребу посприяти гуманітарній підтримці на їхню користь”. Звідси й заклик до того, щоб своїм щедрим внеском долучитись до пожертв.

____________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Здивуйте рідних каталанським кремом. Простий рецепт

10 українських фільмів, що справді заслуговують на увагу українців за кордоном