in

“Нехай там і помре” — очевидці самогубства мігранта в Італії

Мігрант з Африки потонув у Великому каналі у Венеції, у той час туристи і місцеві жителі знімали очевидне самогубство на свої телефони.

Risultati immagini per IMMIGRATO SUICIDIO VENEZIA

22-річний Патех Сабаллі з Гамбії стрибнув у воду з пірса і поплив до середини каналу. Сотні людей бачили цей стрибок, хлопцю кинули принаймні три рятувальних круга, але він відмовився від них. Це ще більше переконувало, що мігрант намагається накласти на себе руки. Але ніхто не стрибнув у воду, щоб йому допомогти, зазначає Світua, із посиланням на ТСН.

При цьому на одному з відео інциденту, яке з’явилося у Мережі, чути образи на адресу мігранта.

“Він дурний, він хоче померти”, – каже хтось із перехожих. Потім він кричить “Йди, йди додому!”. Після того починає сміятися і каже: “Ну то нехай там і помре”. Італійська поліція вже почала розслідування з приводу цих висловів.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, потім труп мігранта було витягнуто з води. Водій таксі розповів: “Це відчай. Я не знаю історію цього хлопця. Сказали, що він африканець. Хто знає, що він пережив, скільки морів і пустель він перетнув? І він прийшов, щоб померти в найкрасивішому місті у світі”.

Свідок події Абдус Саттар з Бангладеш підтвердив, що вчинок мігранта був самогубством.

“Він кинувся з пірсу. Спочатку я думав, що він послизнувся, але коли я побачив, що йому кинули рятувальні круги, а він відмовився, то зрозумів, що він вирішив накласти на себе руки”, – сказав свідок.

Більше 181 000 мігрантів прибули до Італії на човнах в 2016 році, більшість з них – з Африки на південь від Сахари. У порівнянні з 2015 роком кількість мігрантів збільшилася на 18%. За повідомленнями італійських ЗМІ, самогубець мав документи для легального проживання в Італії.

______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії заарештували підозрюваних в організації мережі торгівлі людьми

Аеропорт в Тернополі хочуть зробити інтернаціональним