in

“Ніби повернулася до життя”. Незвичні історії

Італійська депутатка, якій довелося балотуватися до парламенту анонімно через погрози мафії, вперше за довгий час показала своє обличчя громадськості

Про це повідомляє The Guardian.

П’єрра Аєлло народилася у Партанні, на заході Сицилії. У віці 14 років її видали заміж за сина мафіозі. У 1991 році вона стала свідком вбивства власного чоловіка від рук двох найманців.

Пов’язане зображення

“У нас була піцерія. Одного вечора до зали увійшли двоє чоловіків. Вони подивилися на мого чоловіка і вистрілили. Він упав переді мене, покритий кров’ю”, – розповіла Аєлло.

З того часу її життя постійного перебувало у небезпеці. Вирішивши свідчити проти нападників, жінка стала поліцейським інформатором. Її покази призвели до арешту кількох бандитів. Згодом П’єрру помістили до програми захисту свідків, де вона “була змушена жити, як в’язень”. Їй довелося змінити своє ім’я та залишити Сицилію.

Однак минулого року Аєлло вирішила повернути контроль над своїм життям та балотувалися до італійського парламенту як кандидат від проросійської популістської партії “Рух п’яти зірок”.

Результат пошуку зображень за запитом "piera aiello"

Під час політичної кампанії жінка не могла публічно показати своє обличчя, не могла фотографуватися або вільно проводити агітаційні заходи на міських площах. Вона часто носила вуаль, щоб прикрити обличчя, і стала відомою як “кандидат без обличчя”. У неї була одна мета: показати депутатам жахливі умови життя тих, хто готовий свідчити проти мафії.

Після 15 років життя з прикритим обличчям Аєлло вперше дала інтерв’ю та позувала для фото.

Результат пошуку зображень за запитом "piera aiello"

“Я ніби повернулась до життя. У цей конкретний момент я відчуваю себе абсолютно вільною. Сьогодні я можу, нарешті, подивитися світу в обличчя, не боячись показати своє”, – заявила депутатка.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Італія запропонувала запровадити квоти на заробітчан

Допоможіть знайти Ігора Філіпова