in

Папа Римський вважає українських жінок героїнями

Папа Римський Франциск у неділю, 28 січня, відвідав українську громаду в соборі Святої Софії в Римі. Зустріч відбулася на запрошення глави Української греко-католицької Церкви (УГКЦ) Святослава Шевчука.

 

Під час зустрічі з громадою понтифік подякував українським жінкам, які доглядають в Італії за старими людьми, а також за хворими та дітьми. Він назвав їх “апостолками милосердної любові та віри”.

Папа Римський Франциск зустрівся з вірянами Української греко-католицької церкви та главою УГКЦ Святославом Шевчуком під час відвідин собору Святої Софії в Римі, 28 січня 2018 року

Папа Римський відзначив роль жінок в історії української церкви, котрі, за його словами, хрестили дітей і мужньо передавали віру в складні часи. “Українські жінки – дійсно героїні”, – сказав понтифік, цитує його слова “Радіо Ватикану”.

Глава УГКЦ Святослав Шевчук (праворуч) і папа Римський Франциск випускають пару білих голубів біля храму Святої Софії в Римі, 28 січня 2018 року

Папа Римський і Святослав Шевчук разом помолилися за мир в Україні. Глава Української греко-католицької церкви назвав конфлікт на Донбасі “забутою війною” і відзначив, що це один із “найбільших конфліктів Європи після Другої світової”. Понтифік також згадав ситуацію на Сході України і сказав, що благає, аби “змовкла зброя”. “Розумію, що в той час, коли перебуваєте тут, ваше серце б’ється для вашої країни, й пульсує не лише з любов’ю, але й з почуттям тривоги, насамперед через лихо війни та економічних труднощів”, – сказав він.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Тіна Кароль чекає вас на єдиному концерті в Неаполі

Он-лайн ресурси для самостійного вивчення чи вдосконалення італійської мови