in

Підлітки Італії дедалі більше курять марихуану – дослідження

Молодь у країнах Євросоюзу вже вживає менше алкоголю та курить менше цигарок, однак при цьому зросла кількість курців марихуани.

Risultati immagini per marijuana giovani

Про це зазначено у дослідженні Espad за 2015 рік, яке охоплює більшість країн Європи, окрім Британії та Німеччини, а дані щодо Іспанії неповні.

Відтак, 16% молоді в ЄС курять марихуану. Хоча у деяких окремих країнах це показник суттєво вищий – в Іспанії, наприклад, він становить 27%.

“Показники щодо вживання марихуани вказують на зростання кількості як постійних так і нинішніх курців з 1995-го по 2015-й роки – з 11% до 17% і з 4% до 7% відповідно”, – ідеться в Espad.

Найбільше, як стверджують автори дослідження, “траву” курять у Чехії – 37%. Це більше, ніж у США, де у постійному вживанні марихуани зізнаються 31% підлітків.

Тютюн на час опитування курили в середньому 21% його учасників. В Італії – 37%.

Показники вживання алкоголю впродовж останнього місяця впали із 56% у 1995-му році до 47% у 2015-му.

У дослідженні також ідеться про те, що конопля була набагато більш доступною за інші наркотики – такі як екстазі або кокаїн.

При цьому між країнами ЄС є суттєва різниця у показниках куріння конопель. Вони, зокрема, зростають у Болгарії, Греції, Польщі та Румунії.

Натомість в Австрії, Болгарії, Хорватії та Угорщині вживають більше алкоголю.

________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Перуджі італієць три роки лякає перехожих, викладаючи відео інтернет

Рак грудей. Як знизити ризик