in

В Італії обрали “Міс Товстушку-2010”

В Італії відбувся конкурс краси серед повних жінок. Як повідомляє AFP, в 2010 році титул “Міс товстушка” здобула 33-річна Анджела Сконьмільо, вага якої становить 170 кілограмів.

У конкурсі, що відбувся в готелі невеликого селища поблизу Пізи, взяли участь більше 30 жінок. До участі в боротьбі за титул були допущені тільки ті італійки, чия вага перевищує 100 кілограмів.

Під час конкурсу краси учасницям необхідно продефілювати перед глядачами в сукні (бажаючі могли виступити в купальнику або нижній білизні), а центральною подією заходу стає зважування на вазі червоного кольору. Потім показники записуються, порівнюються, і володаркою титулу стає сама пишна конкурсантка.

Переможниця конкурсу 2010 Анджела Сконьмільо з Неаполя в якості призу отримала великий торт, яким вона змогла поділитися з іншими учасницями конкурсу та глядачами (за ходом конкурсу спостерігали більше 2500 чоловік).

За словами організаторів конкурсу, “Міс товстушка” проводиться для того, щоб зібрати разом жінок, чиї форми далекі від загальноприйнятих стандартів, дати їм самим і глядачам зрозуміти, що краса не повинна бути загнана в певні рамки. Самі учасниці відзначають, що приходять на конкурс, щоб поспілкуватися один з одним, розслабитися і перестати комплексувати.

За матеріалами Лента.ру

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійцям заборонили відпрошуватися з роботи через футбол

Синій птах для дітей заробітчан