in

Терористи “Ісламської держави” планують напад на Європу

   Ісламісти планують потрапити в країни ЄС як нелегальні мігранти.

Терористи “Ісламської держави Іраку і Леванту” планують розв’язати війну на всій території Південної Європи. Про це дізналося антитерористичне відомство Великобританії Quilliam.

Як повідомляє The Telegraph, в руки британським правоохоронцям потрапив лист, в якому описано план нападу ісламістів на Європу. Терористи “Ісламської держави” збираються спочатку масово переправляти своїх поплічників у Лівію. Тут вони будуть повинні захопити владу і заснувати ісламський халіфат.

Після цього, бойовики збираються на човнах перепливти Середземне море, як це роблять нелегальні мігранти з Африки. І таким чином потрапити в країни Південної Європи, такі як Іспанія, Італія чи Португалія. А звідси зловмисники збираються роз’їхатися по всьому континенту і організовувати теракти.

Британські правоохоронці повідомляють, що лист з планом нападу на Європу написав один з терористів, який вербує чоловіків долучитися до “Ісламської держави” в Лівії. В цей же час, Ірак звинуватив “Ісламську державу” у продажу органів полонених. Посол країни в ООН заявив, що іракські військові знайшли трупи людей, в яких бракує деяких органів.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія проти поставок зброї Україні

Телефон довіри митної служби України та запобігання проявам корупції