in

Берлусконі боїться закінчити “як Тимошенко”

  Колишній прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі стурбований своїм становищем і боїться, що його “згноять у тюрмі”, як Юлію Тимошенко

Сільвіо Берлусконі боїться долі Тимошенко. Про це він заявив на зустрічі з євродепутатами, повідомляє  видання Corriere della Sera.

На зустрічі Берлусконі переконував депутатів Європарламенту, що його партія зараз переживає не найкращі часи, але він пообіцяв “зробити усе можливе, щоб возз’єднати партію” і втримати політичний вплив. Що стосувалось судових переслідувань Берлусконі заявив, що його адвокати пророчать йому “похмуре майбутнє”. “Я гнитиму у в’язниці. І доказом цього є справа Тимошенко, коли, після численних протестів і навіть повстання проти її ув’язнення, усе затихло”, – пояснив Берлусконі.

На порівняння із засудженною екс-прем’єркою України Берлусконі підштовхнув його знаменитий друг президент Росії Володимир Путін. “Путін попередив мене, що мене змусять заплатити за все. Він сказав, що я закінчу як Тимошенко”, – розповів італійський екс-прем’єр.

У жовтні 2012 року міланський суд засудив Берлусконі до чотирьох років в’язниці за причетність до фінансових махінацій в належній йому компанії Mediaset. Касаційний суд Італії у серпні 2013 року підтвердив цей обвинувальний вирок. Президент Італії Джорджо Наполітано заявив, що не збирається видавати указ про помилування Берлусконі.

http://www.unian.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія наглядатиме за нелегалами з повітря

В Італії склали список продуктів, що приносять щастя