in

Суд засудив Берлусконі до семи років у “справі Рубі”

alt    Колишнього прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі засуджено до семи років позбавлення волі у справі Рубі (Каріми  ель-Маруг).

Берлусконі визнано винним у тому, що в період з лютого по травень 2010 року мав сексуальні зв’язки з ель-Маруг, якій на той момент не було 18 років. Крім семирічного тюремного ув’язнення йому довічно заборонено обіймати державні посади. Рішення суду набуде чинності лише після розгляду апеляції. Про це повідомляє Reuters.

Слідство також підозрює колишнього прем’єра у перевищенні повноважень. Відповідно до матеріалів справи, політик користувався своїм становищем, щоб звільнити ель-Маруг з-під варти в іншій справі.

Прокурор Ільда Бокассіні (Ilda Boccassini) заявила у своїй промові, що танцівниця була присутня на вечірках, які влаштовував Берлусконі і організатори знали, що їй не було 18 років. Бокассіні додала, що Рубі й інші жінки, які відвідували вечірки Берлусконі, що отримали назву “бунга-бунга”, були частиною сутенерської мережі, організованої для розважання колишнього прем’єра і його оточення.

Сам Берлусконі заперечує провину, наполягаючи, що не вступав з Рубі в сексуальний зв’язок, поки вона була неповнолітньою. Цієї ж версії дотримується і ель-Маруг. Танцівниця визнала, що її запрошували на вечірки “бунга-бунга” і за присутність платили по дві-три тисячі євро за ніч. Зі слів Рубі, вона бачила близько 20 дівчат, які танцювали стриптиз для Берлусконі, однак ніколи не була свідком того, що прем’єр мав який фізичний контакт з ними.

8 травня 2013 був винесений вердикт апеляційного суду Італії в іншій справі Берлусконі – про фінансові махінації в компанії Mediaset. Суд підтвердив рішення нижчої інстанції про чотирирічний строк для колишнього прем’єра і заборону обіймати державні посади на п’ять років. За рахунок амністії строк ув’язнення буде скорочено до одного року. Раніше Берлусконі отримав рік в’язниці у ще одній справі – про прослуховування телефонних розмов політичних супротивників. Судові рішення мають набути чинності, коли закінчиться розгляд апеляцій захисту Берлусконі у всіх трьох справах.

Як повідомляли Ukranews, минулого тижня Конституційний суд Італії відхилив прохання адвокатів колишнього італійського прем’єра Сильвіо Берлусконі про проведення повторних слухань щодо перегляду покарання у вигляді одного року тюремного ув’язнення за несплату податків, пише Російська служба BBC.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Салерно убили українку та підпалили її квартиру

Як на українцях відіб’ється ліміт на готівкові розрахунки