in

Депутати партії “5 зірок” мають намір поїхати в Крим

 Рішення відвідати окупований Росією Крим прийняли кілька італійських депутатів, про це заявив один з ініціаторів поїздки, депутат від партії “П’ять зірок” Манліо ді Стефано у блозі Беппе Грілло, повідомляє Громадське ТБ.

“Ми прийняли рішення приїхати в Крим і в Москву в складі делегації від італійського руху “П’ять зірок”. Днями я зв’яжуся з представниками посольства Росії в Римі, щоб приступити до організації візиту”, – зазначив член комітету Палати депутатів Італії у закордонних справах Манліо ді Стефано.

За його словами, поїздка планується на початок жовтня. Групу парламентаріїв партії “П’ять зірок”, чисельність якої повинна скласти від восьми до десяти осіб, очолить Алессандро ді Баттіста, ще один член парламентського комітету в закордонних справах.

Раніше ді Стефано виступив у парламенті країни із закликом “поки не пізно зупинити політику президента США Барака Обами і НАТО в Європі”, звинувативши Вашингтон у загостренні міжнародних відносин. Революцію Гідності в Україні він назвав держпереворотом за сприяння Заходу.

За словами співрозмовників видання в італійській делегації, відвідати Москву і окупований Крим їм запропонував заступник голови комітету у міжнародних справах Ради федерації Росії Андрій Клімов. Делегація має намір в’їхати в Крим через Росію, мета її поїздки – “з перших рук дізнатися про те, як живуть люди в Криму після березня 2014 року”.

“Ми зовсім не в мейнстрімі італійської політики. Більшість в парламенті Італії, звичайно, вважає, що приєднання Криму до Росії було незаконним, так що ми в явній меншості”, – заявило у розмові з виданням джерело в італійському парламенті.

При цьому, за його словами, депутати усвідомлюють, що в подальшому їм може бути відмовлено у в’їзді в Україну, тому подумують про те, щоб спробувати узгодити свою поїздку не тільки з Росією, але і з Україною.

Про готовність приєднатися до парламентської поїздки до Криму,  заявив і сенатор від проросійської італійської партії “Ліга Півночі” Серджо Дівіна.

Готовність відвідати Крим виданню підтвердили один з лідерів ультраправої угорської партії “Йоббік” Мартон Дьєндьєши і французький євродепутат Надін Морано. У червні вона організувала в Європарламенті групу “За новий діалог з Росією” з представників французької, італійської, британської, німецької, португальської делегацій.

“Наша поїздка до Росії запланована на вересень – початок жовтня. І візит в Крим ми теж розглядаємо як одну з можливостей”, – пояснила вона.

Україна попередила партію “Рух 5 зірок” про неприпустимість відвідання Криму. Посол України в Італії Євген Перелигін надіслав відкритого листа керівництву депутатської фракції партії Руху. Прочитати його можна ТУТ

Нагадаємо, народний депутат від фракції “Народний фронт”, радник міністра юстиції Георгій Логвинський повідомив, що французьким депутатам, які відвідали анексований Росією Крим, загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо святкувати Свято Єдності України поблизу Мілана

Ліквідовано канал контрабандного постачання наркотичних ліків із Італії до України