in

З італійського клубу другий рік поспіль зняли очки за “договорняки”

   Дисциплінарний комітет Федерації футболу Італії зняв два очки з клубу “Аталанта” за участь в договірних матчах. Сезон-2012/13 команда почне з показником “-2” в графі “очки”. Також “Аталанта” оштрафована на 25 тисяч євро. Про це повідомляє портал Football-Italia.net.

Перед початком сезону-2011/12 “Аталанта” також зазнала зняття очок за участь в договірних матчах. Тоді команда почала чемпіонат з показником “-7” в графі “очки”. “Аталанта” завершила першість на 12 місці, маючи після 38 матчів 46 очок.

Крім “Аталанти” покарання зазнали декілька клубів серії В. Клуб “Гроссето” позбавлений шести очок на старті, “Модена” – двох очок, “Асколі” – одного очка. Ці команди також оштрафовані на різні суми. “Кремонозе” і “Фрозіноне”, що грають в серії С, були позбавлені одного очка кожен і також оштрафовані.

Крім клубів різні терміни дискваліфікації отримали 16 футболістів, у тому числі колишній нападник московського “Локомотива” Франческо Руополо, який пропустить 16 матчів.

Команди гравців отримали покарання у рамках розслідування договірних матчів, яким займається національна федерація і поліція з початку травня. У число підозрюваних потрапив захисник пітерського “Зеніту” Доменіко Крішіто, який був допитаний поліцією прямо на базі збірної Італії. Через це футболіст не потрапив до заявки на європейську першість.

Спрощено процедуру запису в анаграфічний центр

У Римі відбувся коммеморативний захід присвячений Чорнобильській трагедії