in

Санкції не стали на заваді. Італійський банк дав “Газпрому” кредит на 390 мільйонів

   Російський газовий монополіст компанія “Газпром” залучила кредит на суму 390 млн євро у банку “Юнікредит”.

Про це повідомили в управлінні інформації компанії. Згідно з повідомленням, двостороння кредитна угода була підписана напередодні ввечері, пише epravda.com.ua.

“Угода має велике історичне значення не лише для розвитку взаємовигідних відносин між двома організаціями, але і для розширення співпраці “Газпрому” з фінансовими колами Італії і всієї Європи в цілому”, – сказано в повідомленні. Причому про умови залучення кредиту не повідомляється.

Делегацію “Газпрому” очолював заступник голови правління, начальник фінансово-економічного департаменту Андрій Круглов. У березні цього року Росія, всупереч усім міжнародним нормам, анексувала український Крим, чим викликала найсильнішу від часів “холодної війни” кризу у відносинах із західними державами.

Після анексії Криму Російською Федерацією і російської воєнної агресії на сході України Захід ввів санкції проти Росії. Вони торкнулися не лише конкретних політиків і громадських діячів, але й основних секторів економіки РФ – енергетичного, фінансового та оборонного.

http://expres.ua

Кожний десятий працездатний українець працює за кордоном

Італійський художник заради мистецтва 2 дні шукав голку в копиці сіна