in

Ноутбуки та мобільники “вбивають” секс

Науковці вважають, що надмірне використання мобільних телефонів, ноутбуків і смартфонів “убиває” лібідо, примножує неврози і шкодить  сексуальному життю людини, повідомляє ТСН.
За даними наукового журналу Fertility and Sterility, надмірне використання мобільного телефону погіршує якість сперми: сперматозоїдів стає менше, вони недостатньо сильні та недостатньо швидкі. Фахівці визначили, що ті, хто лягає в ліжко з комп’ютерами або смартфонами, менше займаються коханням.

“Спальня стала хайтековою кімнатою в будинку: це не тільки плазмовий телевізор з 900 каналами, а й інші гаджети, розкладені на простирадлі: blackberry, iPhone, консоль з відеоіграми, увімкнений ноутбук. Це нашестя завдає шкоди не тільки сну, але й почуттям, це смертельна зброя, що вбиває ерос і примножує неврози і тривожні стани”, – пише італійська La Repubblica.

Згідно з даними соціологічного дослідження, 67% американських чоловіків і 64% жінок беруть в ліжко свій мобільник. Науковці закликають залишити за дверима спальні всі високотехнологічні винаходи, вимкнути ПК і мобільний телефон, “ці передвісники стресу”. Для боротьби із залежністю від ПК і мобільників відкриваються психіатричні амбулаторії для лікування цієї патології.

За даними дослідження, проведеного на замовлення Bayer, 28 британських жінок зі 100 звинувачують Інтернет і, зокрема, переносні ПК, якими користуються партнери для навігації в мережі, в тому, що вони зруйнували їхнє сексуальне життя.

Від комп’ютера в спальні потерпає не тільки ерос, а й сон. Дослідники Університету Единбурга встановили, що перевірку пошти перед сном можна порівняти за рівнем збудження з порцією подвійного кави.

Увечері слід уникати будь-якої діяльності, що вимагає підвищеного інтелектуального напруження. Ця проблема стосується насамперед підлітків. За даними дослідження, опублікованого в науковому журналі Sleep Medicine 2010, 97% американських підлітків мають у спальні доступ до Інтернету. “Єдино правильне рішення: очистити цю кімнату від будь-яких електронних пристроїв”, – вважають експерти.

Бурхлива ніч може завдати й страждань, але британські науковці стверджують, що секс, можливо, – єдине задоволення в житті, яке корисне для здоров’я. Здорове статеве життя не тільки поліпшує настрій, а й зменшує ризик захворювання низкою недуг.

 

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Viva Italia! Дні Італії в Маріуполі

Можливе продовження робочих стосунків після закінчення дії контракту в Італії?