in

Таємниця Ватикану: у посольстві знову знайшли людські кістки

Італійська поліція провела новий огляд в будівлі посольства Святого Престолу в Римі і виявила нові елементи людських решток.

Про це пише ANSA з посиланням на джерела в поліції.

“Ці фрагменти можуть бути корисні для ідентифікації раніше виявлених там останків”, – зазначив співрозмовник, додавши, що йдеться про людські кістки.

Минулого тижня під час проведення ремонту підлоги у приміщенні, яке з 1949 року займає диппредставництво Ватикану, робітники виявили майже цілий скелет, а також інші кістки. Експерти дійшли висновку, що вони належали жінці.

Risultati immagini per ossa via po

Ця інформація підняла розмови про те, що знахідка може розкрити таємницю зникнення двох 15-річних дівчат, які зникли в Римі 1983 року. Одна з них, Емануела Орланді, була громадянкою Ватикану.

Risultati immagini per ossa via poЗникнення Орланді та Мірели Грегорі ніколи не пов’язували. Зникнення Орланді було більш гучною справою через зв’язок із Ватиканом. Вона зникла після того, як залишила квартиру своєї родини у Ватикані, щоб піти на уроки музики в Римі.

Протягом багатьох років її справа була пов’язана з численними версіями, починаючи від спроби вбити Папу Іоанна Павла II до фінансового скандалу банку Ватикану та кримінального злочину в Римі.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Тернопільські кікбоксери привезли з Італії перемоги

Ватикану пропонують встановити ялинку з постраждалого від буревію регіону