in

У Великому театрі шанувальники зірвали з Софії Лорен перуку

Російські фанати атакували кінозірку біля входу у Великий театр і зірвали з неї перуку.

У Москві відбулася перша урочиста церемонія вручення Міжнародної музичної премії «BraVo». Визначна культурна подія почалося з прикрого казусу, що стався з актрисою Софі Лорен. Російські фанати атакували кінозірку біля входу у Великий театр і зірвали з неї перуку, повідомляє Укрмедіа.
 
Італійська актриса не розгубилася і спритним рухом повернула на місце накладну зачіску. Співробітники служби безпеки заходу негайно відреагували на інцидент і відтіснили фанатів в бік. З цього моменту протягом всього заходу, охоронці супроводжували Софі Лорен.
 
Софі Лорен прибула в Росію для участі в урочистій церемонії нагородження нової музичної премії, покликаної відзначити творчі заслуги в області балету, опери і класичної музики. Культова італійська актриса Софі вручила золотий музичний ключ Володимиру Співакову.

Неможливо не відзначити, що 83-річна актриса знаходиться в прекрасній формі. Для культурного заходу Софі Лорен обрала чорну сукню з блискучою оздобою, яка чудово поєднувалося з дорогими ювелірними прикрасами.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Лідером світового рейтингу здоров’я стала Італія

В Італії фура збила дорожників: двоє загиблих