in

Українська стрічка «Гніздо горлиці» йтиме в італійському прокаті

Фільм українського режисера Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці» вийде в прокат в Італії наступного року.

Про це заявила директор промо-туру стрічки Поліна Бушинська, повідомляє «Укрінформ».

Українська стрічка «Гніздо горлиці» йтиме в італійському прокаті

Раніше продюсер стрічки Володимир Філіппов повідомляв, що це станеться в лютому.

«На жаль, ми не встигли підписати копродукційного договору до початку знімального періоду. Тож це не є офіційна копродукція, і підтримку Міністерством культури Італії фільму в кінопрокаті не передбачено. З цієї ж причини, гадаю, італійському дистрибутору буде складно запропонувати широкий прокат фільму в Італії. Але обмежений прокат для українських громад саме в Генуї (де знімався фільм), Мілані, Римі буде дуже активно пропонуватися. Думаю, в Північній Італії представлять широко. На іншій території країни, де менше наших діаспор, це буде складніше», – зазначав пан Філліпов в коментарі «Детектору медіа».

Нагадаємо, стрічку знято в копродукції України та Італії, зйомки відбувалися в обох цих країнах. У широкий український прокат фільм Тараса Ткаченка вийшов 10 листопада.

«Гніздо горлиці» – дебют кінорежисера в повнометражному кіно. У фільмі розповіається про Дарини (Римма Зюбіна) – українську заробітчанку в Італії. Робота для неї була б нестерпною, якби не син старої господині, Алессандро (Мауро Чіпріані). В кожного з них є своє минуле, але тепло і щирість ваблять їх одне до одного. Після повернення в Україну до чоловіка (Віталій Лінецький) і доньки головній героїні потрібно зробити вибір.

Кінокартина «Гніздо горлиці» є переможцем Четвертого конкурсного відбору Державного агенства України з питань кіно. Виробництво фільму здійснили продюсерський центр «Інсайт Медіа» (Україна) та «4 Rooms» (Італія). Бюджет стрічки «Гніздо горлиці» склав 15 мільйонів 400 тисяч гривень. Державне фінансування з боку України склало 50%.

Як писав «Детектор медіа», стрічка «Гніздо горлиці» отримала головний приз національної програми Одеського міжнародного кінофестивалю-2016.

У листопаді стрічка здобула дві нагороди 65-го міжнародного кінофестивалю у Мангеймі-Хайдельберзі (Німеччина): приз екуменічного журі та приз за кращу жіночу роль (Римма Зюбіна).

24 листопада фільм «Гніздо горлиці» відкрив фестиваль українського кіно в Стокгольмі (Швеція).

__________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці вибороли перше місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу в Італії

Найбільше українців просять про міжнародний захист в Німеччині і Італії