in

В Італії 30 тисяч літрів просекко вилилося через вибух цистерни

У місті Фонтанеллі провінції Тревізо, що на північному сході Італії, на одному з винзаводів вибухнула цистерна з просекко.

Risultati immagini per prosecco Conegliano Veneto

Як повідомляє Tgcom24, за попередніми даними, причиною аварії став людський фактор. Через надлишок тиску та перевищення допустимого обсягу вина в резервуарі, напій “вирішив” вирватися назовні.

У результаті вибуху з резервуара вилилося 30 тисяч літрів просекко. На відео видно, як з вертикальної металевої цистерни виливається на землю ігристе вино. Відзначається, що врожай винограду в 2018 році став особливо великим для Італії.

Його обсяг на понад 10% перевищив врожаї попередніх років. Читайте також Виробник Johnnie Walker випустить “жіночий” віскі Jane Walker Довідка. Просекко – італійське вино, сухе, ігристе. Виготовляється з винограду сорту Глера, іноді з додаванням сортів Вердізо, Перера та Б’янкетта.

На відміну від свого основного конкурента – шампанського – Просекко виготовляється методом Шарму, в якому вторинна ферментація відбувається у резервуарах із нержавіючої сталі, що робить виробництво вина менш дорогим. На відміну від Шампанського, у пляшці з Просекко процес ферментації не відбувається, і з часом вона старіє. Тому Просекко потрібно вживати молодим, бажано не старше двох років.

Відео можна перегялнути ТУТ

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Возз’єднати родини українських заробітчан в Італії стане простішe

У Реджо-Калабрї стався землетрус