in

В Італії арештували шість осіб за вербування найманців на Донбас

Італійські карабінери викрили організацію, яка займалася вербуванням і відправкою проросійських найманців на Донбас.

В ніч на 1 серпня ц.р. правоохоронними органами Італії було викрито організовану злочинну групу, яка займалася вербуванням та фінансуванням осіб для участі у бойових діях на Донбасі на боці проросійських сил.  Операцією керувала прокуратура Генуї (область Лігурія). Арешти проводилися у Мілані, Пармі та Авелліно.

L'immagine può contenere: una o più persone

Розслідування генуезької прокуратури стосується загалом 15 осіб. Правоохоронцям вдалося арештувати трьох вербувальників, у двох з яких громадянство Албанії та Молдови. Щодо ще трьох людей, які, швидше за все, на даний час перебувають на Донбасі, був застосований заочний арешт.

Ордери на арешт прокуратура видала за звинуваченням у “вербуванні найманців і участі у військовому конфлікті за кордоном”.

Крім того, поліція провела обшуки у ще семи осіб. 

Відповідну кримінальну справу було відкрито у зв’язку із надісланою Посольством України в Італії інформацією про участь італійців у війні на Донбасі. 

“Всього по цій справі, яку розслідує прокуратура м. Генуя, проходять у якості підозрюваних 15 осіб, з яких 6 було заарештовано цієї ночі у м. Мілан, а також на території провінцій м. Парма та м. Авелліно. Всі вони затримані за звинуваченнями у рекрутингу та участі у військовому конфлікті за кордоном. – Повідомляє Посольство України в Італії. – Посольство та Генеральне консульство України в Мілані тримають згадану справу на особливому контролі”.

 

Андреа Пальмері (зліва) з іншими проросійськими бойовиками

Як зазначається, викриттю злочинної організації, що займалася вербуванням найманців на Донбас, передувало розслідування діяльності ультраправих формувань Лігурії. Правоохоронці за постами у соцмережі Андреа Пальмері, одного з колишніх активістів ультраправої організації “Бульдоги”, з’ясували, що він займається вербуванням і фінансуванням проросійських найманців у зоні конфлікту у східній Україні.

 

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Міністр Сальвіні під шквалом критики після атаки на темношкіру спортсменку

В Італії заблокували призначення проросійського журналіста головою RAI