in

В Італії пожежники підпалювали ліс, щоб отримувати премії за гасіння

Таким чином пожежники отримували від держави компенсацію у розмірі 10 євро за годину роботи. Загалом заарештували 15 пожежників

 

В Італії заарештували групу з 15 пожежників із добровільної пожежної бригади у Рагузі, яких підозрюють у підпалах для того, щоб отримувати компенсації від держави за гасіння, пише Corriere della Sera.

Risultati immagini per incendi

Правоохоронці заявляють, що чоловіки влаштовували підпали, здійснювали екстрений виклик і повідомляли про пожежу та самі ж її гасили. За це вони отримували від держави компенсацію у розмірі 10 євро за годину роботи.

Іноді за зміну цих пожежників навіть не завжди доходило до справжніх підпалів: пожежники телефонували в надзвичайну службу і викликали на місце “пожежних”.

Наразі ведеться слідство за звинуваченням у шахрайстві, а в окремих випадках – у підпалах.

Як ми повідомляли раніше, Італія потерпає від спеки: стовпчик термометра у Римі сягнув 42 градусів за Цельсієм. На Сардинії температура наближається до 50 С. У зв’язку зі спекою у 27 містах країни встановили найвищий “червоний рівень” небезпеки, адже синоптики поки що не знають, коли похолоднішає. Африканський антициклон приніс до Італії не лише сонце, а й маси розжареного повітря з пустелі Сахара.

______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Екс-депутат ”Партії Регіонів” Ірина Бережна загинула між Італією та Хорватією

Італія як стиль життя. Що таке насолода, толерантність, повсякдення і спілкування в Італії