in

В Італії в січні є загиблі від епідемії кору

У січні в Італії через захворювання кору померло дві людини, про це повідомила міністр охорони здоров’я Беатріче Лоренцин.

 

В січні 2018 року в країні було зареєстровано 164 випадки захворювання на кір і два випадки з летальним результатом у результаті гострої дихальної недостатності. Мова йде про смерть двох людей у віці 41 року і 38 років”, — заявила вона в ефірі італійського держтелебачення Rai.

 

З початку 2017 року, коли моз Італії почав постійний моніторинг у зв’язку з епідемією цього гострого інфекційного вірусного захворювання, від кору на Апеннінах померли шість осіб.

Risultati immagini per кір

За інформацією національного центру по запобіганню хвороб Вищого інституту охорони здоров’я Італії (Iss), за минулий рік в країні було зареєстровано майже 5 тисяч випадків зараження кором, 88% хворих припадає на столичну область Лаціо, П’ємонт, Ломбардію, Тоскану, Абруццо, Венето і Сицилію.

Лікарі звертають увагу на той факт, що 88% випадків захворювання на кір виявлено у молодих людей, не щеплених вакциною від кору. Ще 6% випадків спостерігаються у тих пацієнтів, які зробили тільки першу щеплення. Саме у цих пацієнтів захворювання протікає особливо важко, часто з коровою пневмонією і бактеріальними ускладненнями. Крім того, в країні було зафіксовано 315 випадків зараження медичного персоналу.

 

За даними Iss, Італія займає друге місце в Європі за кількістю заражених кором, поступаючись тільки Румунії. Лікарі переконані, що це пов’язано з відмовою все більшого числа батьків від вакцинації дітей. Ще чотири роки тому рівень захворюваності на кір на Апеннінах був у 20 разів нижча: за весь 2014 рік було зафіксовано лише 204 випадки зараження. Влітку 2017 року парламент прийняв спеціальний закон про обов’язкову вакцинацію дітей від десяти захворювань, в тому числі від кору.

Risultati immagini per кір

 

Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кількість випадків захворювання на кір в Європі за підсумками 2017 року у порівнянні з 2016 роком зросла в 3 рази і становила понад 21 тисячі випадків інфікування. Як наголошується, в 2018 році епідемічна ситуація по кору триває в Англії, Греції, Німеччини, Італії, Румунії, Сербії, Франції та Україні.

«Шахтар гратиме проти Роми 13 березня. Представляємо суперника українців

Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу паспортів зі свободи пересування