in

В Мілані спекли (і з’їли) гігантський різдвяний панеттоне

Панеттоне вагою 140 кг і висотою два метри спекли міланські кондитери.

 

Кекс-гігант був розрізаний на 1200 шматочків і з задоволенням з’їдений жителями і туристами, які опинилися в неділю в торговій галереї Віктра Еммануїла II, повідомляє Сегодня з посиланням на The Local.

За словами учасників акції, панеттоне – це випічка, яка не підвладна віянням моди. Ароматний кекс із дріжджового тіста з додаванням цукатів, сухофруктів, ванілі і лимонної цедри – традиційне блюдо різдвяного італійського столу. В середньому, його приготування займає близько 36 годин. При цьому, після випічки тістечка повинні відлежатися або “відвисітися” ще протягом 10 годин.

Як зазначає власник кондитерської “Сан Грегорі” Анджело Бернасконі, виготовлення гігантського панеттоне зайняло значно більше часу, так як для нього знадобилася спеціальна піч. Він також зазначив, що смак рекордсмена опинився на висоті, але саме тісто сухувате, тому що в іншому випадку вся конструкція могла б впасти.

Щорічно з Мілана панеттоне развозятся в магазини по всій Італії, а також відправляються за кордон. Багато пекарів зізнаються, що рецепти вони успадкували від старшого покоління. Технологія не змінювалася десятиліттями, і в цьому криється секрет її популярності. За даними місцевої сільськогосподарської асоціації, в різдвяні свята панеттоне виявиться на столах у трьох чвертей італійців. Зазвичай його їдять з ложкою маскарпоне або запиваючи солодким лікером.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Головна ялинка Італії: «обскубана» і дорога. ФОТО

До уваги осіб, які очікують на новий закордонний паспорт за кордоном