in

Венеційський кінофестиваль та кралі без трусів

Венеціанського кінофестивалю відбулося дефіле знаменитостей на червоній доріжці. Не обійшлося і без скандалу.

В італійській Венеції триває найстаріший у світі кінофестиваль, який в цьому році проходить в 73-й раз.

У його рамках відбулося кілька гучних прем’єр, серед яких історичний серіал режисера Паоло Соррентіно Молодий тато з Джудом Лоу, а також психологічний детективний трилер Сірка з Дакотою Фаннінг.

Крім урочистих прем’єр, у рамках Венеціанського кінофестивалю відбулося дефіле знаменитостей на червоній доріжці. Голлівудські та європейські зірки кіно та інші представники шоу-бізнесу демонстрували розкішні образи – як вишукані вбрання від провідних світових Будинків моди, так і більш провокаційні образи. Зокрема, на червоній доріжці були помічені зірка серіалу Гра престолів Софі Тернер, відома акторка Алісія Вікандер, австралійська кінодіва Наомі Уоттс, дочка Сильвестра Сталлоне, 17-річна Сістіно, голлівудські актори Мел Гібсон і Джуд Лоу, а також багато інших.

Не обійшлося і без скандалу. Всупереч суворому дрес-коду, який раніше озвучили організатори кінофестивалю, вимагаючи всіх учасників заходу утриматися від відвертих нарядів в пам’ять жертв землетрусу, італійські моделі Дайан Мелло і Джулія Салемі з’явилися червоній доріжці в надмірно відвертих сукнях без нижньої білизни. Провокація дівчат стала приводом для гучного скандалу – моделей звинуватили в неповазі до гостей кінофестивалю, а також в непристойній поведінці в дні жалоби.

_____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Зовнішній ворог» – опора кремлівського режиму

У Венеції відбудеться виїздне консульське обслуговування