in

Як українцю стати італійцем. (Напів)серйозні поради самих італійців

 Якщо ви хочете злитися із цим суспільством, спостерігайте за оточенням і допустіть думку, що звички італійців, навіть якщо вони дуже відрізняються від ваших, мають своє підґрунтя.

 

1. Творчість і винахідливість

У випадку виникнення несподіваної проблеми італійці найчастіше шукають альтернативне рішення, навіть не маючи в своєму розташуванні всіх необхідних для вирішення ситуації елементів. Будьте винахідливими і усміхненими, ніколи не зупиняйтеся перед труднощами.

2. На дорозі, як на “Формулі -1”

Завжди водіть авто на завищеній швидкості. Не забувайте сигналити без потреби: вітаючи знайомих, кваплячи пішоходів, підзадорююючи інших автомобілістів в пробці… Паркуючи, ніколи не поступайтеся дорогу іншим автомобілістам.

3. Говоріть голосом та руками

Італійці дійсно люблять підкреслити те, що вони говорять, акомпануючи собі жестами. Вивчіть італійську мову жестів та використовуйте її у повсякденні.

4. Мова, як пісня

Італійська мова дуже співуча. Тому просто завчити слова мало. Щоб набути італійський говір, потрібно співати слова, затягуючи голосні: додайте своїй мові музикальності, вимовляйте слова з певним ритмом.

5. Дотримуйтесь моди

Італійці обожнюють модно одягатися, та мати сучасні гаджети. Це стиль. Можливо, вони з’являються на світ з вродженим почуттям стилю. Вони жартують: “Погано одягнений італієць виглядає краще найкраще одягненого іноземця”.

5. Поліглоти в душі

Більшість італійців вважають себе поліглотами. У розмові із іноземцями, чи подорожуючи за кордоном, вони починають говорити голосніше, ніж зазвичай, збагачуючи мову характерними жестами. Таким чином вони вважають, що можуть порозумітися з усіма на світі! Тому, не кремпуйтеся, якщо ваша мова недосконала. Ви говорите іноземною краще ніж більшість італійців.

7. Протестуйте проти всіх і всього

Італійці скаржаться на все, проте миттєво забувають про дискусію. Люто обурюються і обговорюють найрізноманітніші теми, завжди готові підтримати страйки і демонстрації, але вже на наступний день, забувають про те, що їх лютувало лише вчора.

8. Матуся і бабуся – найкращі куховарки у світі

Мама і бабуся кожного італійця – найкращі кухарки в світі. Це – незаперечний акт і протестувати нема змісту. Крім того, ці дві святі жінки постійно стурбовані тим, що їх улюблений хлопчик погано харчується. Якщо вас запросили на типовий італійський обід, готуйтеся з’їсти, щонайменше, на три дні наперед.

9. Солідарність в критиці

Італійці завжди готові критикувати своїх співвітчизників, особливо політиків або громадських діячів. Але якщо вони не терплять критику їх країни від іноземця. У цьому випадку вони стають затятими, патріотично налаштованими націоналістами.

10. Непохитні правила споживання їжі

Коли справа стосується їжі, будьте обережні! Справжній італієць майстерно накручує спагетті, п’є капучіно лише на сніданок, варить макарони до секунди дотримуючись інструкції на упаковуванні.

Якщо ви хочете злитися із цим суспільством, спостерігайте за оточенням і допустіть думку, що звички італійців, навіть якщо вони дуже відрізняються від ваших, мають своє підґрунтя.

 ___________________________________________________________________

Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як змінити життя на краще. Цінні поради від психолога Дейла Карнегі

Соціальна допомога в Італії 2018 (Reddito d’inclusione) Як її отримати?