in

З Нового року в Італії підняли мито і тарифи

Підйом тарифів відбувається у зв’язку з тарифною реформою. Під її дії підпадають користувачі з більш низьким споживанням.

 

Асоціація банківських і фінансових служб, що займаються захистом споживачів від махінацій (Adusbef), запускається з оцінкою до 952 євро для середньої сім’ї. Рахунки за електроенергію піднімуться для 22 млн сімей. Відзначається, що відповідні заходи вводяться у зв’язку з тарифною реформою. Під її дії підпадають користувачі з більш низьким споживанням.

Risultati immagini per bollette

У виданні відзначили, що потенційний перерозподільний вплив не має нічого спільного з газом, дорожніми зборами, страхуванням, банківськими послугами, дорогим страхуванням, покупками продуктів харчування, медичними квитками, транспортом, водними послугами, податками за відходи.

За версією Асоціації банківських і фінансових служб оборонних користувачів (Adusbef), електрика і природний газ будуть коштувати на 68 євро більше, а ціна за воду зросте ще на 45 євро. Також передбачається, що середнє зростання на страхування авто складе 25 євро, за користування платною магістраллю – +40 євро, за інші транспортні витрати – +97 євро, +156 євро – за професійні та ремісничі тарифи, +55 євро – на охорону здоров’я, +18 – на поштові збори і на банківських збори – +38 євро.

Агентство Nomisma Energia, яке займається аналізом енергетичного ринку, прогнозує зростання цін на газ – + 5% і на світло – + 3,5% у світлі світла, як дегустація року загалом по зростанню енергії, зокрема й палива.

За словами президента агентства Давида Табареллі, в Італії очікують зростання на нафту в 2018 році, а також серйозний дефіцит на сировину протягом одного або двох років.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

ЄС може запровадити санкції проти Італії через сміттєву кризу

Хто вбив Софію Мельник. Розслідування в Тревізо