in

Поради кухаря. Топ 8 хитрощів запікання у фользі

Рулон фольги – один з тих аксесуарів, без яких не обійтися на кухні. У фользі запікають всео: м’ясо, рибу, птицю, овочі. Завдяки фользі ви зможете урізноманітнити домашню вечерю, пікнік, риболовлю чи полювання.

Упаковку з фольги можна використовувати замість посуду, яку не потрібно мити. Їжа, приготовлена у фользі, за смаком нагадує тушковану. Завдяки фользі м’ясо не контактує з вогнем і тому не обгорає, а пара і сік, що виділяються в процесі приготування,роблять страву соковитою, завдяки герметичній упаковці.
 
– Як довго готувати у фользі?

1
Середній час приготування м’яса у фользі – 15-30 хвилин при температурі 190-200 градусів Цельсія. Якщо температура є нижчою, час приготування збільшується, проте зменшується ризик того, що ви “перетримаєте” м’ясо, і воно стане занадто сухим.

 
– Що запікати? –

 
2
Для запікання намагайтеся брати м’ясо без кісток. Якщо це неможливо, простежте за тим, щоб кістки не випирали, інакше фольга порветься.

 Читайте також: “Італійська кухня” – дотепний вірш в якому українці в Італії впізнають себе

 
– Вибір фольги
 
3

Для запікання на вугіллі краще підходить товста фольга – так буде менше ризику, що вона порветься. В крайньому випадку можна взяти звичайну фольгу, складену в два-три шари. Під час загортання м’яса приділіть особливу увагу герметичності, щоб вугілля і сажа не потрапляли всередину, а сік не витікав назовні.

 
– Порядок закладки інгредієнтів

 
4

Для того, щоб м’ясо краще пропеклося і просочилося ароматом спецій і овочів, надріжте його поверхню ножем хрест-навхрест. Кладіть спочатку овочі та кільця цибулі, а зверху – м’ясо, натерте приправами і часником. Так м’ясо не пригорить і максимально просочиться паром від овочів.

 

– Як правильно загортати у фольгу?
5
Загортаючи м’ясо, уважно стежте, щоб фольга була матовою стороною зовні, а блискучою – всередині. Складіть листок фольги навпіл, покладіть овочі і м’ясо всередину якомога ближче до згину. Загорніть край, паралельний згину, потім загорніть краї по бічних сторонах. Притисніть щоб вийшов пакет. Така упаковка покаже вам коли м’ясо готове – вона надується, а згини почорніють.

– З повітрям і без
 
6
Запікаючи м’ясо або рибу, намагайтеся, щоб фольга щільно прилягала до поверхні продукту під час його упаковки. Для запіканні овочів, навпаки, залишайте трохи повітря – таким чином, овочі добре пропаряться і не пригорять.
 
 
– Боротьба із зайвим жиром
 
7

Для запікання у вугіллі дочекайтеся, поки воно злегка охолоне – так ви зможете зарити пакети в вугілля, не побоюючись, що продукти пригорять. Якщо ж вугілля занадто гаряче, а чекати не хочеться, найкращий спосіб приготування – поставити пакети збоку від нього.


– Не забудьте про скоринку
 
8

Щоб на м’ясі вийшла рум’яна скоринка, розгорніть фольгу і запікайте ще 5-10 хвилин. Розгортаючи фольгу, будьте обережні, щоб не обпектися паром, як тільки буде порушена герметичність.

___________________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Іловайськ – лицарі неба. Війну в Україні покажуть в Анконі

Посеред вулиць Мілана створили підземні кімнати під люками