in

Мафія використовувала Costa Concordia для контрабанди наркотиків

Поліція заарештувала 20 людей, причетних до відправки партії кокаїну за допомогою круїзних лайнерів. Мафія Італії переправляла наркотики за допомогою лайнера Costa Concordia.

 

Італійська поліція з’ясувала, що затонулий туристичний лайнер Costa Concordia служив одній з найнебезпечніших мафій для перевезення кокаїну в Європу. Про це повідомляє dt.ua

Слідчі прослуховували кількох членів калабрійського угруповання Ndrangheta. Таким чином правоохоронці дізналися, що злочинці використовували кораблі кількох компаній для контрабанди наркотиків з карибських країн і з Південної Америки. В одній з розмов, мафіозі пригадали “корабель, який зганьбив Італію на весь світ”. Йшлося про корабель Costa Concordia, який затонув біля італійського узбережжя в січні 2012 року.

Також в розмові члени мафії, які називали один одного Олівія і Джулія, обговорювали партію кокаїну, яка повинна була відправитися на борту CostaConcordia.

В поліції Італії повідомляють, що затримали 20 людей, причетних до контрабанди наркотиків за допомогою круїзних кораблів. Італійські правоохоронці намагаються боротися з організованою злочинністю. Минулого року в Італії та Німеччині заарештовано 27 ймовірних мафіозі.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Skype запустив синхронний перекладач дзвінків та повідомлень

Моніка Белуччі і небезпечні поцілунки