in

Як кофеїн впливає на організм: дослідження вчених

Вчені Гарварду змогли розвіяти сумніви з приводу шкоди кофеїну на організм.

Не вщухають постійні суперечки про вплив кави на організм людини. Частина лікарів стверджує, що кава дуже шкодить здоров’ю, коли інші активно доводять позитивний вплив.

Вчені з Гарвардського університету провели дослідження, де брали участь більше сотні людей. В ході дослідження було доведено, що шість кухлів кави в день допомагають організму захиститися від п’яти хвороб.

Разом з порталом “Знай.ua”  розглянемо 5 хвороб, від яких може запобігти улюблений ранковий напій:

– Захворювання центральної нервової системи.
Кофеїн впливає на на сигнали в клітинах і нейронах. Цей процес більше відноситься до захворювань Альцгеймера і Паркінсона. Користь кави в тому, що клітини і нейрони блокуються перешкоджаючи змінам, які відбуваються в центральній нервовій системі.
– Цукровий діабет
Кофеїн контролює рівень цукру в крові. Кофеїн робить підшлункову залозу більш чутливою до глюкози.
-Хвороба печінки
Надмірне вживання кави сприяє запобігти захворюванням цирозу печінки. Кава позитивно впливає на печінку навіть тих, хто зловживає алкоголем.
– Кава негативно впливає на стан шкіри, але позитивний вплив відбувається на сам організм. Кава запобігає старінню організму, тобто продовжує життя. Ефект від кави, гарвардські вчені порівняли з ефектом обмеження калорій.
-Хвороба серця

Вживання кофеїну категорично протипоказано людям, які вже страждають захворюваннями серця. Багато помиляються в тому, що кава призводить до захворювань серця, це не так. Кофеїн згубно позначається тільки вже на наявних проблемах серця. Вчені довели, що у любителів кави набагато рідше зустрічається миготлива аритмія і фібриляція передсердь.

Яку каву найкраще вибрати для вживання?

Вибір завжди залишається за вами, розчинна, в зернах або мелена не має значення, головне, щоб продукт був хорошої якості.

Автор матеріалу:
Наталья Лошакова

_________________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

800Є на народження дитини в Італії в 2017 році виплачуватимуть також іноземкам

10 вражаючих культурних пам’яток Італії (фото)