in

Волинська співачка не може забрати гроші за перемогу на конкурсі

   Волинська співачка Галина Конах привезла в Україну нову нагороду – «Золотий кубок» престижного конкурсу «Canzoni dal Mondo» («Пісні зі світу»).

Конкурс відбувався уже вдев’яте у курортному місті Равелло з 11 по 13 серпня, – пишуть Хроніки Любарта.

За словами Галини, взяти участь у цьому дійстві її запросив давній фестивальний колега.

Переможців обирало журі й публіка шляхом анонімного голосування. Півфінал і фінал транслювали у прямому ефірі. До фіналу увійшло п’ять учасників, серед яких і цьогорічна учасниця «Євробачення» від Литви Вілія Матачюнайте. Саме вона і українка вважалися фаворитками. Хоча самій Галині найбільше сподобався бенд із Казахстану.

«Коли стали оголошувати переможців, одразу стало відомо, що я отримала нагороду від преси. Я розслабилася і вирішила, що вже нема чого очікувати. Стою на сцені, чую італійську мову, нічого не розумію. І раптом знову називають моє ім’я. Виявилося, що я набрала найбільше балів і посіла перше місце», – ділиться враженнями співачка.

Італійська преса розхвалила українку за пристрасний вокал і професійність. А сама волинянка зі сцени заявила, що свій виступ присвячує своїй прекрасній країні, яку зараз роздирає війна.

На конкурсі Галина Конах виграла шість тисяч євро, але поки не може їх отримати, її премія, по суті, зависла у повітрі. «А все тому, що просто не було передбачено, що ці гроші можуть поїхати в Україну. І зараз українська діаспора підключає всі ресурси, аби якось це питання розв’язати», – розповіла вона.

http://www.volynpost.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія дозволила “Роснефти” увійти в капітал Pirelli – ЗМІ

Оксана Марценюк вбита i обезголовлена у Римі