in

Даніела Якобчук із Закарпаття представить Україну на співочому конкурсі в Італії

Тринадцятирічна закарпатська співачка Даніела Якобчук тричі виходила у фінал відбіркового конкурсу на Євробачення від України. Заявку на участь у престижному європейському фестивалі в Сан-Ремо (Італія) дівчина подала наприкінці 2012-го.

Трохи більше тижня тому отримала запрошення взяти участь у конкурсній програмі:

   – Ми довго готувались до конкурсу. Обрали пісню англійською «IbelieveIcanfly» — композиція дуже відома, але дуже складна. Записали фонограму й поштою відправили заявку в Італію. На відповідь чекали майже два місяці, — розповіла Даніела Якобчук.

Коштами на поїздку зголосився допомогти Олександр Ледида. У понеділок, 1 квітня, керівник краю зустрівся з юною співачкою Даніелою Якобчук та її викладачами – керівником дитячого колективу «Перлинка» Марією Мудранинець та директором ужгородської музичної школи ім. П. Чайковського Оленою Охрим.

   – Україна вдруге представлена на цьому престижному конкурсі, а Закарпаття взагалі – вперше! І це вже перемога і для нас, і для цієї талановитої співачки, — переконана директор музичної школи, вихованкою якої є Даніела, Олена Охрим. – Адже цю фонограму відібрали серед двох тисяч учасників, а на сам конкурс, для виступу на великій сцені запрошують всього два десятки виконавців.

   Аби поїхати на фестиваль, необхідно майже 2,5 тисячі євро – учасники самостійно оплачують дорогу та проживання, роботу оркестру тощо.

   Олександр Ледида зауважив: таким талановитим дітям обов’язково треба допомагати. Відтак, керівник краю візьме на себе витрати, пов’язані з конкурсом.

Прес-центр ОДА

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Лайнер Costa Concordia відбуксують не раніше червня 2014 р

Українці завоювали 9 медалей на Всесвітній зимовій Універсіаді в Італії