in

Жінки-іноземки поклали квіти на вівтар Італії

Жінки, з усього світу, що обрали Італією своєю другою Вітчизною, поклали вінок із лавру та мімози на Вівтар Батьківщини в Римі

 

Жінки, з усього світу, що обрали Італією своєю другою Вітчизною, поклали вінок із лавру та мімози на Вівтар Батьківщини в Римі. Символічна акція пройшла під патронатом Фонду Нільде Лотті та депутата парламенту Лівії Турко. Серед її учасників дві українки.

8 березня, у міжнародний День Жінки, сорок італійок та іммігранток поклали вінок із лавра та мімози на Вівтар Вітчизни у Римі. Захід проведено на знак долучення нових жителів країни до основних цінностей Італійської Республіки та підтвердження спільної боротьби за права жінок, гідність, протидію насильства та відкритості до культурної різноманітності.

У церемонії взяли участь іммігрантки різного віку, релігійної, мовної та національної приналежності, зайняті в різних сферах італійського суспільства, щоб підкреслити повагу та відчуття зв’язку з історією Італії та її символами. Україну представляли головний редактор Української газети в Італії Маріанна Сороневич та голова Асоціації жінок-працівниць Світлана Ковальська.

Захід відбувся за ініціативи Фонду Нільде Лотті, італійського політика, першої жінки–президента палати депутатів, та Лівії Турко, яка в минулому займала посади міністра соціальної солідарності та міністра охорони здоров’я. В даний час пані Турко є членом комісії по соціальних питаннях італійського парламенту.

Організатори із італійської сторони бажали підкреслити важливість внеску жінок-іноземок у життя країни.

Довідка
Вітторіано – монумент на честь першого короля об’єднаної Італії Вітторіо Еммануеле II. Розташована на Венеціанській площі в Римі, на схилі Капітолійського пагорба. Частиною монумента є дванадцятиметрова бронзова статуя короля на коні. Під нею знаходиться могила Невідомого солдата, так званий “Вівтар Батьківщини”.

Марія КОЗАЧОК

УВКР запрошує на футбольний чемпіонат серед українських команд діаспори

Хакери Anonymous зламали сайт Ватикану і помстилися за Джордано Бруно