in

Запрошуємо у Рим на музичну подорож Україною

   У Римі пройде презентація аудіокниги “Музична подорож Україною”, у який увійшло 140 музичних творів різних епох історії української музики.

У неділю 24 травня о 10:00 в соборі Святої Софії (via di Boccea, 478) відбудеться Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

Після богослужіння о 12:00 в приміщенні актового залу Товариства “Свята Софія” відбудеться презентація диска “Музична подорож Україною”. Презентуватиме видання автор та упорядник Кшиштоф Вєрніцький.

Кшиштоф Вєрніцький є професором славістики Римського університету, одним із багатьох його творчих здобутків є збірка музично-пісенної спадщини українського народу. Сьогодні він є найбільш компетентний в Європі знавець історії українського музичного мистецтва.

Досліджуючи українську пісенну культуру, автор намагається представити Україну та її народ як глибокоєвропейську націю, яка чимало спричинилася до творення європейської музичної культури. До аудіокниги ввійшло майже 140 музичних творів різних епох історії української музики.

Прес-служба Товариства “Свята Софія”

На Євробаченні-2015 голосуйте за Едуарда Романюту

“Туман” – Оповідання Олесі Олендій