in

Збірна України з футболу серед переможців турніру Мундіалідо у Римі

Українська збірна зайняла друге місце на футбольному чемпіонаті Mundialido серед іммігрантів у Столиці Італії.

 


Увесь червень спортивний центр Атак-Cotral у Римі жив вибухами емоцій спорту футбольного чемпіонату Mundialido-2016. У фіналі футбольного свята, за участі 26 команд із різних континентів, змагалися збірні Кабо-Верде і України.
Це була друга зустріч команд у фіналі: у минулому році у фінальному двобої перемогли українські спортсмени.

Українські вболівальники, одягнені в національні кольори, розгорнули на трибунах прапор довжиною у десяток метрів, в повітрі відчувався запал шанувальників і бажання бути причасними до перемоги своєї улюбленої команди.
За час Революції гідності і війни на Донбасі, українська громада в Італії мобілізувалася навколо політичних мітингів і волонтерської діяльності. Кожна нагода стає можливістю висловити прагнення миру і виступити проти російської агресії в Україні.

Свисток судді оповіщає початок гри і стадіон заповнюється патріотичними піснями, та кричалками. Удари барабана дають ритм серцебиттю. Рахунок у грі відкривають українці тим самим збільшуючи ентузіазм на трибунах.
Гравцям із Кабо Верде вдається загнати гол у ворота українців у другому таймі. Гра закінчується нічиєю. Переможця визначає серія післяматчевих пенальті. Двобій з воротарями закінчується із рахунком 9 до 8. У запеклій боротьбі Україна посіла друге місце.

Після матчу, захисник української збірної Ярик Зарівний, ділиться своєю оцінкою гри: “Наша команда зробила усе можливе, але переможець може бути тільки один. Нам не вистачило трохи концентрації. Кожен гравець розділяє відповідальність битви. Ми правильно оцінювали суперника: Кабо Верде команда сильна з хорошими і технічними виконавцями”.

«Післяматчеві пенальті – є лотереєю, про це знають всі. В цьому році фортуна була на стороні нашого супротивника, та ми з гордістю і піднятою головою прийняли поразку. Це футбол -потрібно уміти програвати” – завершує гравець.
18-річний захисник, Юрій Макаренко – наймолодший в українській збірній, не може приховати розчарування, проте приймає друге місце з істинно спортивним підходом: “Матч був захоплюючим і на полі, і на трибунах. Ми відчували велику підтримку уболівальників і це дало нам великий заряд”.

Мундіалідо – це футбольний турнір, заснований у 1999 з метою сприяти міжкультурному діалогу та інтеграції різних громад іммігрантів. Участь в цьому престижному спортивному заході беруть команди, що складаються з іммігрантів з країн на всіх континентах, що проживають у Столиці Італії.

Після фінального свитка, команда і вболівальники сходяться для спільного фото. Підготовленість, азарт та спортивна підготовка наших хлопців вселяють хороші надії на майбутні перемоги українського футболу в Римі.

Marianna Soronevych

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійські найманці на Донбасі

Ігор Козак – чемпіон Італії з Муай тай серед професіоналів