in

Книгу українки з Італії представлять на Міжнародному форумі видавців у Львові

У вересні у Львові відбудеться 23-й Міжнародний форум видавців, і українське видавництво “Клуб Сімейного Дозвілля” спеціально до літературного фестивалю випустить книгу “Ось відкрита долоня” Галини Вдовиченко, української письменниці, що живе в Італії.

Галина Вдовиченко – знана сучасна українська письменниця і журналістка, яку критики називають “автором оптимістичної прози”. Її твори для дорослих і дітей отримували перші премії та спеціальні відзнаки “Коронації слова” та входили до списків фіналістів Літературної премії “ВВС Україна”.

Новим поштовхом для авторки стали події на сході України. 2015 року вона створила роман “Маріупольський процес” – переможець “Гранд-Коронації слова” у номінації “Гранд-романи”.

Оповідання, з яких складається книжка, наче маленькі епізоди, незначні щоденні події, з яких і складається людське життя. Чоловіки й жінки, чужі та найрідніші, діти, брати і сестри. Вони даватимуть поради, чи, радше, пропозиції, які варто почути у швидкоплинному повсякденні. Вони тягтимуть три роботи в Італії та уникатимуть життєвих мелодрам. Вони гратимуть в історію на львівській площі Ринок і випадково передбачатимуть майбутнє. Як сліпі, навпомацки шукатимуть щастя, дослухаючись не до порад психолога, а до маленького заблуканого папужки. Збиратимуть тіло по шматках у військовому шпиталі і намагатимуться зібрати розбиті душі, малюючи зелене дерево. Проживатимуть життя, у якому слова раптом набули нових значень.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Атомобіль для атовців придбали українці в Італії

Софія Ротару відсвяткувала 69-річчя на віллі в Італії