in

Листи дітей українських емігрантів видані італійською мовою

   Нещодавно Папа Франциск отримав у подарунок книгу «Діти емігрантів про себе»,  упорядковану Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» у межах однойменного соціального  проекту.

Листи дітей українських  трудових мігрантів, що увійшли до книги, перекладені добірною італійською мовою. Видання побачило світ у видавництві Фундації «Мігрантес» з ініціативи о. Марка Семегена, пасторального координатора для українців греко-католиків Італії.

Саму ж книгу  понтифікові нещодавно вручив глава Української Греко-Католицької церкви  Блаженніший Святослав Шевчук. Адже перебуваючи у Ватикані і беручи участь у Папському синоді на тему сім’ї, Блаженніший Святослав у такий спосіб вирішив нагадати  про проблему виховання та душпастирства дітей емігрантів.

До видання увійшли листи дітей до своїх батьків, які виїхали за кордон у пошуках роботи. На її сторінках біль дітей, хвилюючі історії про їх життєві та дитячі роздуми. «Ця книга спонукає Церкву до душпастирської праці з дітьми іммігрантів та є справжнім викликом для Церкви», – переконаний монсеньйор Жан-Карло Перего, директор Фундації «Мігрантес» Єпископської Конференції Італії.

           
Ігор Галущак
Львів

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Уклін чуйним працівникам генерального консульства України в Мілан

Допомога на дитину також іноземцям