in

На Всесвітньому форумі українців зник лист з вимогою звільнення Тимошенко

До делегатів форуму звернувся заступник Народного Руху України Іван Крулько і повідомив, що відкритий лист до президента зник.

20 серпня на V Всесвітньому форумі українців, що проходить Києві, зник відкритий лист правників до президента Віктора Януковича з вимогою припинити судовий процес над екс-прем’єром Юлією Тимошенко.

Як повідомляється, до делегатів форуму звернувся заступник Народного Руху України Іван Крулько і повідомив, що відкритий лист до президента зник.

“Підписи були зібрані, але якимось дивом під час збору цих підписів документ пропав зі стола реєстрації. Боюсь, що ми його не знайдемо, тому ті, хто підписав, прошу підходити і підписувати новий текст цього звернення”, – сказав Крулько.

На його думку, комусь вигідно, щоб лист, підписаний правниками, не потрапив до президента.

“Відкритий лист стосується політично вмотивованої справи проти Тимошенко. Юристи та правники вказують конкретні факти та підстави, чому ця справа є політично вмотивованою, чому ця кримінальна справа має бути закрита та чому Тимошенко незаконно знаходиться у СІЗО з абсолютно надуманих підстав”, – заявив заступник Народного Руху.

Крулько зазначив, що підписи учасників встановлять і втрачений лист буде відправлений до президента.

http://tsn.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійці довірили свою старість іммігрантам

Ліжко було порожнім…