in

Папа привітав чорнобильців з України та пригадав про збірку для гуманітраних потреб України

папа Римський привітав паломників з України в рамках міжнародної конференції з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

«Вітаю паломників, що прибули з України та Білорусі в рамках міжнародної конференції з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Знову підносячи молитви за жертви цієї катастрофи, висловлюємо вдячність рятівникам та визнання всім ініціативам, покликаним полегшити страждання і виправити завдану шкоду. Христос Воскрес!», – з таким привітанням наприкінці загальної аудієнції у середу, 20 квітня 2016 р., Папа Франциск звернувся до групи ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і переселенців із Чорнобильської зони, які приїхали з України та Білорусі.

Крім того, Святіший Отець пригадав про те, що наступної неділі відбудеться збірка для гуманітарних потреб постраждалих від війни в Україні. «Населення України вже довший час страждає від наслідків збройного конфлікту, багатьма забутого. Як знаєте, – сказав Глава Католицької Церкви, – я закликав Церкву в Європі підтримати оголошену мною ініціативу вийти назустріч цій надзвичайній гуманітарній ситуації. Вже наперед дякую тим, які зроблять великодушний вклад у цю ініціативу, що відбудеться наступної неділі, 24 квітня».

____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЄС прийняла рішення про безвізовий режим для українців без жодних додаткових умов

У Тернополі запрацювала “електронна черга” для одержання закордонного паспорту