in

Папа Римський привітав українців з Днем незалежності

З нагоди 19-ї річниці Незалежності український народ привітав Святіший Отець Бенедикт XVI. Відповідна телеграма на ім’я Глави Держави надійшла з Державного Секретаріату Апостольської Столиці.

Посол України при Апостольській Столиці Тетяна Іжевська, разом з працівниками Посольства, за участю керівника Української редакції Ватиканського Радіо з нагоди Дня Незалежності поклали вінок біля пам’ятника Тарасу Шевченку при римському греко-католицькому соборі Святої Софії.

Тетяна Іжевська привітала також українців у ефірі Радіо Ватикан: «Дорогі українці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 19-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України! Відновлення української державності є наочним доказом торжества історичної правди та справедливості, воно увінчало прагнення нашого народу до волі та незалежності. Це радісне свято засвідчує не тільки важливий етап історичного буття нашої Батьківщини, але й непрестанне ствердження її духовних основ. Важливою передумовою матеріального та суспільного благополуччя є моральний розвиток на основі християнських цінностей. Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо високого рівня розвитку нашого суспільства на благо всіх українців. Слава Україні!»

 

Джерело

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ізабелла Росселліні очолить журі Берлінського кінофестивалю

Квестури забувають розсилати запрошення на апунтаменто