in

Папа Римський привітав українців з Днем незалежності

З нагоди 19-ї річниці Незалежності український народ привітав Святіший Отець Бенедикт XVI. Відповідна телеграма на ім’я Глави Держави надійшла з Державного Секретаріату Апостольської Столиці.

Посол України при Апостольській Столиці Тетяна Іжевська, разом з працівниками Посольства, за участю керівника Української редакції Ватиканського Радіо з нагоди Дня Незалежності поклали вінок біля пам’ятника Тарасу Шевченку при римському греко-католицькому соборі Святої Софії.

Тетяна Іжевська привітала також українців у ефірі Радіо Ватикан: «Дорогі українці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 19-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України! Відновлення української державності є наочним доказом торжества історичної правди та справедливості, воно увінчало прагнення нашого народу до волі та незалежності. Це радісне свято засвідчує не тільки важливий етап історичного буття нашої Батьківщини, але й непрестанне ствердження її духовних основ. Важливою передумовою матеріального та суспільного благополуччя є моральний розвиток на основі християнських цінностей. Вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо високого рівня розвитку нашого суспільства на благо всіх українців. Слава Україні!»

 

Джерело

Ізабелла Росселліні очолить журі Берлінського кінофестивалю

Квестури забувають розсилати запрошення на апунтаменто