in

Про дітей українських мігрантів пам’ятають

Спільно з представниками Пласту – Національної скаутської організації України Фонд «Open Ukraine» надіслав святкові листівки дітям…

…які разом зі своїми батьками – трудовими мігрантами виїхали за кордон. Різдвяні вітання отримають вихованці українських недільних і суботніх шкіл «Дивосвіт» в Лісабоні, «Святої Софії» у Римі та «Дивосвіт» в Мадриді.

Вітальні листівки для українських дітей за кордоном виготовили власноруч пластуни зі Львова, а Фонд надіслав їх за кордон. Дитяча творчість та небайдужість до своїх ровесників, які зустрічатимуть різдвяні свята далеко від рідної землі, знайшли відгук навіть у серцях дорослих.

«Сьогодні отримала ваші поздоровлення. Зворушена до сліз, – написала Фонду Мирослава Горбенко, директор Української недільної школи «Свята Софія» у Римі. – Пригадалася моя мама, яка в час війни працювала з діточками у Львові, які були евакуйовані з Полтавщини, і вчила їх молитві. Схід України на той час не мав знати про Різдво Ісуса Христа. Усе змінилося і я дякую Богу, що долучилася до освітньої роботи з українськими дітьми тут, у Римі. Ваші вітання дітям будемо читати у цю неділю, 3 січня».

Діти мігрантів – це складна і болюча тема. У силу своїх можливостей Фонд «Open Ukraine» буде робити все, щоб ці діти не почували себе самотніми. Минулого року, в рамках програми «Міграція сьогодні», Фонд підтримав видання книги «Діти мігрантів про себе», в якій діти описують свої відчуття від розлуки з батьками. Цього року книга була презентована у восьми найбільших містах України.

У 2010 році теж спільно з Пластом Фонд «Open Ukraine» планує організувати дозвілля дітей трудових мігрантів, які не поїхали з батьками, а залишились в Україні. Пілотний проект розпочне свою роботу в одній із західних областей України.

http://www.mpravda.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ти не самотня!!!

Найбільше українців виявило бажання проголосувати на президентських виборах у Німеччині та Молдові