in

Святий Миколай в український школі у Римі

   Учні школи «Престиж» та дитячого садочка при ній, старанно готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм, а він обдарував їх солодкими подарунками

У суботу, 22 січня 2012 року, в українській школі «Престиж» у Римі відбулося святкування Дня святого Миколая. Свято організували вчителі та учні школи при підтримці української парафії св. Сергія і Вакха та Релігійного товариства «Свята Софія».

В цей день з подарунками до школи завітали представники Української Греко-Католицької Церкви в Римі, зокрема о. Іван Кулик, о. Марко-Ярослав Семеген, о.-дн Михайло Думінський та с. Олександра Якимець, СНДМ.

Свято розпочалося виступом директора школи пані Тетяни Кузик, яка привітала присутніх зі святом Св. Миколая та з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Вона подякувала вчителям за сумлінну педагогічну працю та за приготування дітей до зустрічі із Святим Миколаєм. Відтак до учасників свята звернувся настоятель української парафії в Римі о. Іван Кулик. Він розповів присутнім про життя святого, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих. «Святий Миколай жив дуже давно, однак люди і сьогодні про нього пам’ятають, адже він жив любов’ю і добротою до ближніх. В кожній людині, особливо в потребуючих, він бачив самого Бога. Такі відвічні цінності як любов, доброта, милосердя та допомога потребуючим будуть завжди актуальними», – зазначив священик.

Школярі старанно готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали та грали на музичних інструментах.

Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Св. Миколаєм. З невимовною радістю та притаманною дітям простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та сфотографуватися на пам’ять.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

www.ukr-parafia-roma.it/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Спільне різдвяне послання єрархів Української Греко-Католицької Церкви в Західній Європі

Вітання президента України із Новим роком